۱ برای خرید محصولات مورد نظر خود بصورت غیر حضوری، با کارشناسان فروش هایپر تره بار از طریق تلفن و یا اپلیکیشن های موبایلی بصورت آنلاین تماس بگیرید.
۲ کارشناس مربوطه با دریافت اطلاعات مربوط به محصول مورد نظر و تعداد مورد تقاضای شما، آن را از نظر موجودی و محصولات مشابه احتمالی امکان سنجی کرده و با ارائه مشاوره مشخصات محصولات پیشنهادی اعم از عکس،قیمت، نام رقم، نوع پایه، نحوه ارائه را در اختیار شما خواهد گذاشت.
۳ در صورت مورد تایید بودن سفارش از جانب شما کاغذ خرید صادر شده و پس از پرداخت، سفارش در لیست ارسال قرار میگیرد. ارسال سفارش با توجه به تعداد ارقام و انواع آنها بین یک تا ۳ روز کاری زمان می برد.
۴ سفارشات پس از بسته بندی از خزانه خارج شده و ارسال به سه صورت انجام می شود؛
– اتوبوسرانی: سفارشات به باربری اتوبوسرانی طرف قرارداد هایپرتره بار تحویل می گردد. بیجک باربری برای رهگیری بار برای مشتری ارسال می گردد و مشتری در موعد مقرر بار را از نزدیک ترین ترمینال در شهر خود تحویل می گیرد.
– باربری (ماشین های سنگین): سفارشات چند تنی بسته به مقدار بار با وانت سبک، سنگین و یا خاور و تریلی مستقیما به آدرس مشتری ارسال می گردند.
– سواری: سفارشات کم توسط ماشین های کرایه ای برای مشتری ارسال می شود.
۵ هایپرتره بار پس از اتمام پروسه خرید و تحویل سفارش به مشتریان عزیز همواره پاسخگوی مشتریان برای ارائه مشاوره های لازم، خواهد بود.